Úvodní stránka Úvodní stránka

Dotyková pokladna PrestaShop Evidence tržeb

Šikovný program pro faktury, zakázky, objednávky, sklad
Úvodní stránka Úvodní stránka

Dotyková pokladna PrestaShop Evidence tržeb

Na této stránce máte možnost stáhnout aktuální verzi programu Dopravka. Zadejte požadované údaje a pokračujte volbou "Stažení instalačního souboru".

Instalace programu Dopravka

Před stažením souboru můžete zadat následující informace. Pokud zadáte telefon nebo e-mail, bude vyžadován souhlas se zpracováním os.údajů
 
Firma / jméno
Telefon
E-mail
 
  Souhlasím se zasíláním obch. sdělení po dobu 5 let
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
   Stažení instalačního souboru


Doplňující informace pro stažení instalačního souboru

V různých internetových prohlížečích se může postup stažení lišit. Při stažení postupujte standardním způsobem. Instalační soubor můžete přímo spustit nebo uložit na pevný disk počítače a spustit instalaci později.

Pokud zvolíte spustit bude po stažení instalačního souboru ihned spuštěna instalace. Zbytkem instalace vás provede průvodce.

Vzdálená instalace, nastavení EET, základní zaškolení

Máte-li zájem o rychlou instalaci a nastavení všech parametrů programu, nabízíme vám možnost objednání vzdálené instalace programu Dopravka. Naši pracovníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 16.30. Po dohodě lze i v jiný čas. Pro vzdálenou instalaci je potřeba stáhnout a spustit program pro vzdálenou správu. Program není nutné instalovat. Spustíte jej jen pokud chcete povolit vzdálenou správu. Náš technik se poté připojí na vaše PC a nastaví vše dle vašich požadavků. Vše co je prováděno uvidíte na obrazovce vašeho počítače. Přímo v čase instalace můžete vše konzultovat a najít správné řešení pro vaše potřeby.
Cena za instalaci a nastavení je uvedena v ceníku. Informce o programu pro vzdálenou správu najdete zde